Kavli, Arne(1878-1970)
I havnen 1913
Olje på lerret
59x70
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli -13-
Påtegnet med kunstnerens navn og tittel på baksiden, på blindrammen:" Arne Kavli "I Havnen"".
Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 56. Panama Pacific International Exposition, med tittel: "In the Port".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 230 000