Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 19:00
Det syke barn

Fargelitografi
42x55,7
Signert i steinen nede t.h.: E. Munch

Sch.nr. 59. MM G 203. Fra 1896. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Vurdering
NOK 250 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 460 000