Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Elvelandskap 1927

Olje på plate
33x41
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Thv. E. 27

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 38 000