Fjell, Kai(1907-1989)
Sittende kvinneakt
Olje på lerret
70x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 300 000–500 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 580 000
Olje på lerret
70x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 300 000–500 000