Haaland, Lauritz(1855-1938)
Losbåt i havn 1893
Olje på lerret
50x75
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 93.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000
Olje på lerret
50x75
Vurdering