Munch-Auksjonen 2000

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Store Sal

Munch, Edvard (1863-1944)
August Strindberg

Fargelitografi på papir, oppklebet på plate
64,3x48,9
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

Sch.nr. 77. MM G 219. Fra 1896. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 200 000

Tilslag NOK 200 000