August Strindberg
Fargelitografi på papir, oppklebet på plate
64,3x48,9
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Sch.nr. 77. MM G 219. Fra 1896. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.
Vurdering
NOK 200 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 200 000