Komposisjon med figurer
Olje på plate
65x80
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 62 000
Olje på plate
65x80
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering