Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Komposisjon med figurer

Olje på plate
65x80
Signert nede t.h.: Weidemann

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 62 000