Sitter, Inger(1929-2015)
Venezia
Collage og olje på lerret
162x130
Signert nede t.h.: Sitter
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Sitter 1964 Venezia". Påtegnet på baksiden av lerretet: "Veneziansk 24 sept 1964".
Bergens Kunstforening, Festspillutstillingen 1966, kat.nr. 54, med tittel: "Venezia".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 170 000