Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Artister
Olje på lerret
54x65
Signert nede t.v.: EHJ
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Erik Harry Johannessen. 1949 "Artister."".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 36 000