Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Landskap med hus 1932
Rian, Johs. (1891-1981)
Landskap med hus 1932

Olje på plate
26x30
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: J Rian 32 (?)

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering