Skredsvig, Christian(1854-1924)
Budeie ved vanningssted 1914
Olje på lerret
140x192
Signert og datert nede t.h.: Chr. Skredsvig. 1914.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Olje på lerret
140x192
Vurdering
NOK 150 000–200 000