Ulving, Even(1863-1952)
Fiskevær i Lofoten
Olje på lerret
55x80
Signert nede t.v.: E. Ulving
Vurdering
NOK 60 000–70 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 135 000
Olje på lerret
55x80
Signert nede t.v.: E. Ulving
Vurdering
NOK 60 000–70 000