Rian, Johs.(1891-1981)
Fra Kjerringvik
Olje på lerret
61x49
Signert nede t.v.: J Rian
Signert, datert 1952, og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 260 000