Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Fra Kjerringvik
Rian, Johs. (1891-1981)
Fra Kjerringvik

Olje på lerret
61x49
Signert nede t.v.: J Rian

Signert, datert 1952, og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 260 000