Grenness, Johannes(1875-1963)
Oppstilling med blomster i vase
Olje på lerret
48x57
Signert nede t.v.: J. Grenness
Vurdering
NOK 7 000–10 000
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
48x57
Vurdering
NOK 7 000–10 000