Ender, Axel(1853-1920)
Kvinne i fjordlandskap med dampbåt
Olje på lerret
65x95
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
65x95
Vurdering