Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Ender, Axel(1853-1920)
Kvinne i fjordlandskap med dampbåt

Olje på lerret
65x95
Signert nede t.h.: Axel Ender.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 35 000