Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Vågen i Bergen med Bryggen 1916

Olje på lerret
82x65
Signert og datert nede t.v.: A Kavli -16

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 115 000