Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Vågen i Bergen med Bryggen 1916
Olje på lerret
82x65
Signert og datert nede t.v.: A Kavli -16
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 115 000
Olje på lerret
82x65
Vurdering