Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fiskevær i Lofoten
Olje på lerret
72x100
Signert nede t.v.: A Normann
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 29 000
Olje på lerret
72x100
Signert nede t.v.: A Normann
Vurdering