Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fiskevær i Lofoten

Olje på lerret
72x100
Signert nede t.v.: A Normann

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 29 000