Müller, Morten(1828-1911)
Skogslandskap med jeger og hund 1891
Olje på lerret
61x80
Signert og datert nede t.h.: Morten- Müller- 1891.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000
Olje på lerret
61x80
Vurdering