Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Durban, Arne(1912-1993)
Stående gutt 1940

Bronse
H: 11,5 cm.
Signert og datert på plinten: Durban 1940

Angivelig tittel: Arne.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000