Sørensen, Henrik(1882-1962)
Høst Smørklepp 1959
Olje på plate
50x61
Usignert
Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: "HS Høst Smørklepp 1959".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000