Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1980
Gouache på papir, lysmål
24x37
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 80
Stemplet på forsiden av arket: "Cagrain canson = France"
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000