Krohn, Julie de Holmberg(1882-1956)
Potteplante i vindu
Olje på lerret
81x65
Signert nede t.h.: J. de H. Krohn
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 34 000
Olje på lerret
81x65
Vurdering