Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 19:00
To menn og kvinne med stor hatt

Fargelitografi
45x64
Signert med blyant nede t. h.: E Munch

Sch.nr. 428. MM G 380. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Vurdering
NOK 50 000–60 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 40 000 med forbehold