To menn og kvinne med stor hatt
Fargelitografi
45x64
Signert med blyant nede t. h.: E Munch
Sch.nr. 428. MM G 380. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.
Vurdering
NOK 50 000–60 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 40 000 med forbehold