Johannessen, Jens(1934-)
Fosteret 1964
Olje på lerret
60x60
Signert og datert nede t.v.: J.J. 64.
Signert og datert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen 64". Påtegnet på baksiden, på blindrammen med tittel og datering.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000