Dahl, Hans(1849-1937)
Christianiafjorden
Olje på lerret, oppklebet på plate
26x40
Signert nede t.h.: Hans Dahl
Påtegnet nede t.h.: Efter Gude.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
26x40
Signert nede t.h.: Hans Dahl
Vurdering
NOK 5 000