Krohg, Per(1889-1965)
Renaissanse 1944
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1944
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: ""Renaissanse" Per Krohg". Påtegnet på messingplakett på rammen: "Direktør Alf N. Bonde til 60-årsdagen A.S Merinospinneriet".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000 med forbehold