Lund, Henrik(1879-1935)
Fru Martha Johnsen
Olje på lerret
86x68
Signert nede t.h.: Henrik Lund
Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 40, med tittel: "Fru Martha Johnsen".
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000