Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Lund, Henrik(1879-1935)
Fru Martha Johnsen

Olje på lerret
86x68
Signert nede t.h.: Henrik Lund

Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 40, med tittel: "Fru Martha Johnsen".

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000