Heiberg, Jean(1884-1976)
Aftensol i hagen 1945
Olje på lerret
66x81
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1945
Kunstnernes Hus, Oslo 1947, kat.nr. 159, med tittel: "Aftensol i hagen "
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000