Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Pike som grer håret

Akvarell
29,5x17
Signert nede t.h.: J Rian

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000