Nerdrum, Odd(1944-)
Par
Litografi, lysmål
45x74
Signert nede t.h.: Nerdrum
Nummerert nede t.v.: 107/200.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 7 700
Litografi, lysmål
45x74
Signert nede t.h.: Nerdrum
Nummerert nede t.v.: 107/200.
Vurdering