Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Fra Svanøy

Olje på plate
26x32
Signert nede t.h.: H Kihle

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Harald Kihle Fra Svanøy, Juni -81". Påtegnet med dedikasjon på baksiden av platen: "Til ... med hjertelig hilsen i anledningen din dag, den ... 1981. Harald. (Ett minne fra Svanøy - - -)".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 52 000