Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Fra Tomter
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på plate
38x46
Vurdering