Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Fra Tomter

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 11 000