Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Utsikt mot Skaugumåsen 1928

Olje på lerret
64x80
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: EW 1928 (?)

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000