Werenskiold, Erik(1855-1938)
Utsikt mot Skaugumåsen 1928
Olje på lerret
64x80
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: EW 1928 (?)
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
64x80
Vurdering