Munch-Auksjonen 2000

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Store Sal

Hans Jæger III
Munch, Edvard (1863-1944)
Hans Jæger III

Litografi
38x32
Usignert

Fra 1943/44. MM G 547. motivet. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 86 000