Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 19:00
Hans Jæger III

Litografi
38x32
Usignert

Fra 1943/44. MM G 547. motivet. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 86 000