Skredsvig, Christian(1854-1924)
Aftenlandskap fra Eggedal
Olje på lerret
65x50
Signert nede t.v.: Chr Skredsvig
Malt ca. 1900.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Olje på lerret
65x50
Malt ca. 1900.
Vurdering
NOK 150 000–200 000