Thaulow, Frits(1847-1906)
Gate i Dieppe, natt
Olje på lerret
33x41
Signert nede t.v.: Frits Thaulow
Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Gate i Dieppe". Malt ca.1897.
Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 75, med tittel: "Gate i Dieppe, natt", under året 1897.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000 med forbehold