Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Ung kvinne og fruktoppsats 1948

Olje på lerret
89x80
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Kai Fjell 48

Angivelig malt sommeren 1948.

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 920 000