Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Mannsportrett

Olje på lerret, oppklebet på plate
53x24
Signert nede t.h.: C Krohg

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 46 000