Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Dansen på Tanseter

Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: J. Rian

Påtegnet på baksiden av platen: "Dansen paa Tanseter".

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000