Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinnehode
Olje på plate
35x27
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 150 000
Olje på plate
35x27
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 150 000–200 000