Den første blomst 1966
Olje på lerret
50x46
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Arne Lundervold Septem 66. Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på lerretet: "Den første blomst. 1966. Weidemann".
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000