Fjell, Kai(1907-1989)
Vår 1958
Olje på lerret
80x70
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -58
Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Olje på lerret
80x70
Vurdering
NOK 400 000–600 000