Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Vår 1958

Olje på lerret
80x70
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -58

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00