Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Fra prestegården i Jølster
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Fra prestegården i Jølster

Olje på lerret
57x86
Signert nede t.v.: Astrup

UTSTILT:

KV (?) nov. 1955, kat.nr. 41 (?). Nordiska Konstförbundet, Stockholm 1956. Kunstnerforbundet, Oslo 1971, kat.nr. 4, med tittel: "Fra prestgården i Jølster".

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 500 000–2 000 000