Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Komposisjon 1970
Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1970

Akryl på lerret
100x80
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. -70.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 170 000