Dahl, Hans(1849-1937)
Bondepike med sigd
Olje på lerret
66x49
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 150 000
Olje på lerret
66x49
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.
Vurdering