Fjell, Kai(1907-1989)
Stående kvinne i interiør
Olje på plate
35x27
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 110 000
Olje på plate
35x27
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 120 000–150 000