Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Jorn, Asger(1914-1973)
Komposisjon 1968

Collage på papir
75x56
Signert og datert nede t.h.: Jorn 68

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 490 000