Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Strandparti med folkeliv 1877
Olje på lerret
45x66
Signert nede t.v.: J: Bennetter. Datert nede t.h.: 16/7 1877.
Påtegnet på messingplakett på rammen: "Johan. Jacob. Bennetter1822-1904.".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000