Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Bergslien, Knud(1827-1908)
Stilleben 1848

Olje på papir, oppklebet på lerret
22x35
Signert og datert nede t.h.: K Bergslien 1848.

Norges Jubilæumsutstilling 1914, ant. kat.nr. 33 under Den retrospektive Avdeling, med tittel: "Stilleben".

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00