Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Fjordlandskap med høystakker 1870

Olje på lerret
45x73
Signert og datert nede t.v.: Amaldus Nielsen 1870.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00