Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Fjordlandskap med høystakker 1870
Olje på lerret
45x73
Signert og datert nede t.v.: Amaldus Nielsen 1870.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Olje på lerret
45x73
Vurdering